Pfe

8. july 2012 at 20:33 | Anne
,,Co z toho budu jako mít ? ´´ zeptala jsem se .
,,No ... Pocit , že jsi přitažlivá ? ´´
Típla jsem cigaretu do popelníku .
,,Hele , nejsi moc přesvědčivej ! Ale když máš tak hezkou košili . ´´ hodila jsem do sebe ještě jednu tequilu a chytla ho za ruku . Vyrazili jsme směr hotel . Odemkla jsem dvěře mého pokoje a rychle ho tam popstrčila .
,,Dávám ti maximálně půl hodiny . ´´ řekla jsem .
,,Počkat ?! Ty mě jako necháš tě vopíchat a sama si to ani nebudeš snažit užít ? ´´
,,Ty jsi tady ten nadržený , něřekl jsi ani jsi neudělal nic , co by mě přesvědčilo si myslet , že si to užiju ! ´´
,,Jak chceš . ´´ vyhrkl a opřel mě o dveře . Wau ! Asi nebude takovej suchar jak jsem si myslela . Začal mě líbat , tak strašně vášnivě ... Bylo to boží , proti své vůli jsem musela tohle musela připustit . A musela jsem připustit i fakt , jak moc mě to vzrušovalo . Ještě lepší však bylo když mne chytil za zadek a nechal mě ať mu vyskočím kolem pasu . Pak mne líbal na krku , měl mě asi přečtenou , jelikož věděl , že teď se musí činit on . Pomalu mi rozvázal mašli na korzetu .
,,Pohni ! ´´ vyjekla jsem a korzet ze sebe strhla sama . Olízl mi rameno a pak mi ústy sundal levé ramínko bílo červené podprsenky s krajkou . Potom i to druhé a nakonec mi rozepl porpsenku zezadu rukama .
Myslím , že pak už jse byli oba tak nažhavení , že slova byla zbýtečná , tak jsem si stáhla kraťasy , mu třičtvrťáky a boxerky a nechala ho ať do mě rychle vstoupí . A bylo to skvělý . Nejlepší byl asi ten sehranej orgasmus .
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama