Ptáčci...Píp..pí?

3. december 2011 at 20:17 | Anne
Muhahaha...Cože?Už budou Vánoce?!Ale vždyť není žádnej sníh!To že už budou Vánoce ,mi dnes připoměla babička,svým předčasným mikulášem.Dostala jsem balíček plnej sladkostí...Taky mamku popadl nápad dát nám už dnes mikulášskou nadílku.
Achich ouvej ...To zase půjdou kila nahoru.A to je mi úplně někdeee!
Panebože na nebi,já nikdy nehci být stará...Taková senilní ,nemoderní ,škaredá ,vrásčitá,sexuálně nežijící ...Fuj.Já chci dopadnout jak Peštová.Manželka od Habery.Stále hezká i po 40.Nevrásčitá ,hubená,krásná a 100% sexuálně žijící.Bébé...Ještě nejsem ani sexuálně žijící,ale nikdy nehci být sexuálně nežijící.To je hrůza,co mám dělat?Máte nějakou radu,na to jak se zastavit na věku 20ti let a z něhose nepohnout?

No ještě mám jedu supeer zprávu!Dostala jsem prašule.(je to tak super,mít ten pocit plné peneženky,jsem trošku uchýlná na penízky)A když máte prašule ,tak co?Můžete jít se svou BFF do nákupního centra a koupit si ty nejlepší hadříky,vyzkoušet si všechno a dělat blbosti.Juchůůů!Už se těším na úterý,jelikož přesně tohle nakupovací šílenství zažiju...Juchůůů.Co víc si přát?Já tak miluju nakupování!A miluju i spoustu dalších věcí a jednoho kluka...No nic jdu psát další dílek Angel´s love !Mějte se a přečtěte si ho ! :))
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama