16 dnů abstinence...

12. december 2011 at 17:28 | Anne
Nemůžete po někom kdo vás nemiluje chtít,aby vám říkal ,že vás miluje.Byla by to totž jeho největší lež na světě.Opravdu.Říkat někomu jak ho milujete ,ikdyž ho máte rádi by bylo hodně ostré.Toho člověka by to hoodn zasáhlo.Proto musíte dávat pozor komu to říkáte.
Vienna byla skvělá!Sice všechno drahé ,ale krásné.Vážně.A to jídlo!Dala jsem si jablko v čokoládě,kebap sandwich ,cheesburger a milku s rýží.To zní nechutně že?Ale byla dobrá.
Památky mne zaujali ,ale nepamatuji si jak se která jmenuje,jelikož všechny vypadaly stejně.
Nejvíce se mi líbil srdíčkový strom.Mou pozrnost lákali i vystupující komedianti,muzikanti atd.Nejvíce asi zimou se třesoucí kytarista,který hrál strašně smutně.Bohužeel já sama jsem neměla sebou dostatek peněz a když jsem kolem něho procházela nemohla jsem mu dát ani cent.
Strašně obdivuji všechny lidi ,kteří umí hrát na kytaru.Nejvíce asi svou setru,která to vydržela 11let!Já jsem se naučila pár akordů,jak se drží kytara a tím to haslo.Moc mi to nešlo a neměla jsem čas.Pokud mi něco nejde nebaví mne to!Miluju NIRVANU.Kapela-pokud by někdo nevěděl.Miluju ji,jelikož má super předehry na kytaru,pak mám ráda taky Nickelback,protože tam jde slyšet hodně kytary.

12.12.Hezký datum.Nudný den.Ospalý.Au-moje nožička.Dneska mi to vypálila.Auuu!Bolí to jak sviňa.Nevím vůbec jak mám chodit.Zkouška se sborem taky v pohodě,jenom jsem trochu nachlazená...:((( Mám rýmu.No nic.Čawte!
P.S:Au!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama