Láska,náboženství a škola

22. november 2011 at 17:28 | Anne
Začnu od konce:
Škola

Ach ano,psala jsem tu příšernou písemku z občanky a dostala jsem 2 z informatiky.Naštvalo mě to.Jinak v pohodě,prostě super den.Já k tomu nemám ,co dodat.

Náboženství-Křesťanství

Ano a jsem u toho.Chtěla jsem tu o tomhletom napsat článek už dávno ,ale jaksi jsem na to vždycky zapoměla.Já kudy chodím tudy tvrdím ,že jsem věřící.A jejda.Ta mi tady teďka začne vyprávět o osvobození bohem a o biblických postavách atd.Pletete se lidi.Když někdo řekne ,že je věřící, nemusí to znamet ,že se modli před každým jídlem ,před spaním ,že čte BIBLI ,a že praktikuje pohlavní styk až po svatbě!Já jsem "věřící" (čti -ta co si myslí ,že existuje bůh a ty ostatní hovna ji k tomu nezajímaj-omlouvám se všem věřícím ,kteří ty hovna praktikují).Takže si mě (miluju prostředníček) ihned přestaňte představovat v kostele!Nikdy v životě jsem nebyla v kostele.


Láska

Ach Už zase jsem u toho.Já se snad zblázním štěstím a láskou k tomu.Nic víc ,nic míň.
P.S(k tomuto tématu):Včera večer jsem nemohla spát ,nemyslím si že to bylo blížícím se úplňkem...:DDD :*

Zítra jdu do Mini Tv a mám trému.Před chvílí jsem dojedla večeři HROZNOVÉ VÍNO.Koupila jsem si dnes svetr k Vánocům.A došel mi kredit(nedivím se).
 

1 person judged this article.

Comments

1 BenyL BenyL | Email | 17. january 2017 at 9:09 | React

I found this page on 13th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama